school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

Kazachstano verslininkas domėjosi verslo plėtros galimybėmis Utenoje

2019 09 23 Kazachstanas2019 m. rugsėjo 20 d. Utenos rajono savivaldybėje lankėsi Baltijos-Kazachstano ekonominės plėtros asociacijos atstovai Aleksandras Vydiakinas, verslininkas Rostislavas Li bei Kęstutis Isakas. Delegacija susitiko su Utenos rajono savivaldybės meru Alvydu Katinu, mero pavaduotoju Vitalijumi Šeršniovu, mero patarėju Vidmantu Valinčiumi, administracijos direktoriumi Audriumi Remeikiu. Susitikime taip pat dalyvavo Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Romualda Serbentienė.

Vizito tikslas – aptarti tarpusavio bendradarbiavimą, galimybes Kazachstano atstovams investuoti Utenos rajone. Susitikime buvo kalbama apie Lietuvos ir Kazachstano ryšių įvairiose srityse plėtojimą, galimo Utenos rajono savivaldybės ir Kazachstano ekonominio bendradarbiavimo kryptis, verslo plėtros sąlygas Utenos rajone. Alvydas Katinas svečiams pristatė Utenos rajono savivaldybės parengtas programas, skatinančias smulkaus, vidutinio ir stambaus verslo vystymą Utenos rajone, kalbėjo apie lengvatas, kurios suteikiamos investuojantiems rajone, akcentavo Utenos rajono pranašumus, išskiriančius jį tarp kitų šalies rajonų: mažiausia būstų šildymo kaina, švarus vanduo, išplėtota sporto, kultūros, poilsio infrastruktūra, išvystyta pramonė, išskirtinė gamta ir kt.
Rostislavas Li pristatė savo verslą, kurį jis plėtoja Latvijoje, Rygoje veikiančią šilumos įrangos gamyklą EKO AIR, pasidalino mintimis, kad, palyginęs verslo sąlygas Lietuvoje ir Latvijoje, daugiau pliusų rado Lietuvoje ir todėl ieško galimybių savo verslą perkelti į Lietuvą.
Susitikime buvo kalbama ir apie spalio 2 d. įvyksiantį Kazachstano ambasadoriaus Lietuvoje vizitą Utenos rajono savivaldybėje, pažintį su konkrečiomis Utenos pramonės įmonėmis. Svečiai išreiškė viltį, kad pasistengs atvykti į Uteną kartu su ambasadoriumi.
Baigiantis susitikimui buvo apsikeista dovanomis, kalbėta apie ateityje vyksiančius susitikimus.

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041