school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

Savivaldybėje vyks Konstitucijos egzaminas

2019 06 26 egidijusKonstitucijos egzaminas – Teisingumo ministerijos organizuojama ir jau 13-tą kartą vykstanti visuotinė teisinių žinių patikrinimo akcija. Šių metų renginio šūkis: „Baltijos keliu – į nepriklausomą Lietuvos valstybę!".
Kaip informavo Konstitucijos egzamino Utenos rajone koordinatorius ir vertinimo komisijos pirmininkas, Utenos rajono savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjas Egidijus Šinkūnas, pirmasis Konstitucijos egzamino etapas vyks 2019 m. spalio 3 d. 12.00 val. Utenos rajono savivaldybės tarybos posėdžių salėje (Utenio a. 4, III a., 325 kab.).
Konstitucijos egzamino vertinimo komisijos pirmininkas E. Šinkūnas visus uteniškius ir svečius kviečia pasitikrinti Konstitucijos žinias savivaldybėje, o neturinčius galimybės atvykti, kviečia jungtis prie laikančiųjų egzaminą tuo pačiu laiku delfi.lt portale.

Egzamine gali dalyvauti visi, mylintys savo šalį ir norintys dar geriau išmanyti pagrindinį Lietuvos Respublikos įstatymą – Konstituciją.
Į antrą etapą pateks geriausiai pirmame etape pasirodę dalyviai. Jie bus asmeniškai informuoti apie antro egzamino etapo laiką ir vietą.
Nugalėtojų apdovanojimų ceremonija numatoma spalio 25 d. Prezidentūroje.
E. Šinkūnas pasidžiaugė, kad 2018 metais abu Konstitucijos egzamino etapus įveikė ir tarp Konstitucijos egzamino nugalėtojų pateko ir dalyvė Vita Stankevičienė, Konstitucijos egzamino užduotis sprendusi Utenos rajono savivaldybėje.
Norintieji dalyvauti Konstitucijos egzamine, gali registruotis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Išankstinė registracija nebūtina.
Daugiau informacijos rasite – http://konstitucijosegzaminas.lt/

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041