Tel.  +370 389 61600
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

The Municipality’s reception desk: +370 389 64041 More information       Anonymous hotline: +370 800 77472 More information

Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių II etapo varžybos Utenoje

zaidyniu LOGO 20202020 m. rugsėjo 5 d. Utenoje vyko XIII Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių II etapo varžybos, kuriose dalyvavo Utenos, Ukmergės, Anykščių, Molėtų, Zarasų, Visagino ir Ignalinos rajonų komandos. Komandos, laimėjusios prizines vietas šiose varžybose, iškovojo teisę atstovauti savo rajonui finaliniame žaidynių etape, kuris 2020 m. rugsėjo 26 dieną vyks Palangoje.
Smiginio varžybose pirmąją vietą iškovojo Utenos seniūnija (Laima Zabarauskaitė, Arvydas Dragūnas ir Gintaras Trimonis), antri - Anykščių rajono Skiemonių seniūnija ir treti Visagino smiginio mėgėjai. Šachmatų varžybose nugalėjo Ukmergės miesto, antri buvo Utenos ir treti Anykščių sportininkai. Šaškių varžybose stipriausi buvo Anykščių miesto, antri Ukmergės ir treti - Utenos miesto sportininkai.
Stalo teniso varžybose nugalėjo Utenos miesto (Sniegina Lapinskė, Valdemaras Lapinskas ir Edgaras Kovera), antri - Zarasų rajono Antazavės seniūnijos, treti - Ukmergės miesto atstovai.

Moterų krepšinio varžybose nugalėjo Utenos miesto (Agnė Deveikytė, Eidvylė Gasiulytė, Ugnė Kučinskaitė ir Greta Trapnauskaitė), antros - Anykščių ir trečios - Molėtų rajono Alantos seniūnijos atstovės. Vyrų krepšinio varžybose pajėgiausi buvo Utenos miesto (Žilvinas Varna, Iganas Jackevičius, Aurimas Guiga ir Remigijus Guiga), antri Anykščių rajono Kavarsko seniūnijos ir treti Molėtų miesto krepšininkai. Vyrų senjorų tarpe nugalėjo Ignalinos miesto, antri buvo Utenos miesto ir treti Anykščių miesto seniūnijos senjorai.

Moterų tinklinio varžybose nugalėjo Utenos miesto (Erika Jancevičienė, Guoda Cibaitė, Otilija Juozelskienė ir Irma Maigienė), antros - Visagino ir trečios Ukmergės miesto tinklininkės. Vyrų tinklinio varžybose nugalėjo Anykščių Kavarsko seniūnija, antri – Visagino ir treti - Utenos miesto tinklininkai.
Futbolo varžybose stipriausi buvo Utenos futbolininkai (Ričardas Bujavičius, Renaldas Grižas, Saulius Auškalnis, Eringas degutis, Marius Andrijauskas, Sigitas Skruzdys, Evaldas Stuglys, Juozas Dudėnas), antri - Ignalinos miesto ir treti Zarasų miesto futbolininkai.
Virvės traukimo rungtyje nugalėjo Ukmergės rajono Deltuvos seniūnijos komanda, antri Utenos rajono Leliūnų seniūnijos sportininkai ir treti Utenos rajono Tauragnų seniūnijos atstovai.
Seniūnų varžybose nugalėjo Molėtų rajono Alantos seniūnijos seniūnas Aidonas Ažubalis, antras Utenos rajono Saldutiškio seniūnijos seniūnas Bronius Šliogeris ir trečias Visagino savivaldybės sporto specialistas Jonas Nekrošas. Moterų tarpe nugalėjo Anykščių rajono Kavarsko seniūnijos seniūnė Šarūnė Kalibataitė.