school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472), el. paštas: pranesk@utena.lt   Daugiau informacijos

Kviečiame Utenos rajono gyventojus teikti pastabas ir pasiūlymus

2024 04 15 strategijaUtenos rajono savivaldybė, kartu su Anykščių ir Molėtų rajonų savivaldybėmis, rengia 2024-2030 m. funkcinės zonos strategiją Anykščių, Molėtų ir Utenos rajonų savivaldybių teritorijose (toliau - Funkcinės zonos strategija). Funkcinės zonos strategijoje siekiama numatyti veiksmus, kurie sudarys sąlygas efektyvesniam Utenos rajono, Anykščių rajono ir Molėtų rajono savivaldybių bendradarbiavimui teikiant viešąsias paslaugas ir vystant infrastruktūrą.
Funkcinės zonos strategijoje yra planuojami bendri visų trijų savivaldybių veiksmai turistinio patrauklumo didinimo, verslo sąlygų gerinimo ir prevencinių sveikatą stiprinančių priemonių srityse.
Kviečiame Utenos rajono gyventojus teikti pastabas ir pasiūlymus el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., siųsti paštu ar pristatyti adresu Utenos rajono savivaldybės administracija, Utenio a.4, LT- 28503 Utena iki 2024 m. balandžio 22 d.
2024–2030 m. Anykščių, Molėtų ir Utenos rajonų savivaldybių funkcinės zonos strategija pristatytmas

Sveikinimas

2024 04 15 sveikinimasSveikiname visus kūrėjus, menininkus ir kultūros darbuotojus.

Didžiuojamės Jumis ir linkime drąsių idėjų!

 

 

Kvietimas teikti paraiškas Utenos rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų rėmimo projektų finansavimo konkursui

Utenos rajono savivaldybės administracija skelbia Utenos rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų rėmimo projektų finansavimo konkursą. Konkurso tikslas - skatinti gyventojų verslumą, smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų kūrimąsi ir plėtrą, gerinti verslo aplinką, didinti Utenos rajono savivaldybės investicinį patrauklumą.
Paraiškos su pridedamais dokumentais teikiamos Utenos rajono savivaldybės administracijai iki 2024 m. gegužės 6 d. 12.00 val. šiais būdais:
- elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Elektroniniu laišku siunčiama Paraiška su privalomais priedais turi būti talpinama į vieną failą (pdf formatu);
- per administracinių ir viešųjų elektroninių paslaugų portalą „Elektroniniai valdžios vartai" (nuoroda www.epaslaugos.lt, įėjus, pasirinkti: Utenos rajono savivaldybės administracija, sritis - „Kita“, kvietimo skelbimo būsena - „Paskelbtas“). - paraišką galima pristatyti į Utenos rajono savivaldybės administraciją adresu Utenio a. 4, Utena (103 kab.). Teikiant paraišką el. būdu, paraiška kartu su pridedamais dokumentais turi būti viename faile (pdf formatu). Pateikimo reikalavimų neatitinkantys prašymai bus grąžinami tikslinti.
Detalesnę informaciją suteiks Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyr. specialistė Justina Gučiuvienė (tel. +370 389 48342, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.).
Utenos rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų rėmimo programos lėšų naudojimo tvarkos aprašas ⇒   
Paraiškos forma ⇒

Rinkimai 2024

2024 m. gegužės 12 d. Respublikos Prezidento rinkimai
1

 

 

 


2024 m. gegužės 12 d. privalomasis referendumas dėl Lietuvos Respublikos Konstitucijos 12 straipsnio pakeitimo
2

 

 

 

 

Skaityti daugiau

Keleivių dėmesiui!

Primename, kad nuo š. m. balandžio 15 d. (pirmadienio) pradės kursuoti šių miesto autobusų maršrutai:
Nr. 12 „Aukštakalnio žiedas – Naujosios kapinės“ (darbo dienomis);
Nr. 15 „Utenėlė – Narkūnai – Dauniškis – Aukštakalnio žiedas“ (darbo dienomis);
Nr. 13 „Autobusų stotis – Vyžuonaičio ež. – Ąžuolija – Užpalių g. – Voverynė“ (ketvirtadieniais).

Susipažinti su miesto autobusų maršrutų tvarkaraščiais galite internete http://marsrutai.utena.lt, www.stops.lt/utena, mobiliuose telefonuose m.stops.lt/utena.

Utenos rajono savivaldybės administracija

INFORMACIJA PINIGINĖS SOCIALINĖS PARAMOS GAVĖJAMS

Informuojame, kad tuo atveju, kai asmuo (šeima) susiduria su finansiniais sunkumais, į Utenos rajono savivaldybę jis gali kreiptis piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams (socialinės pašalpos, būsto šildymo, karšto bei geriamojo vandens išlaidų kompensacijų, kredito ir palūkanų apmokėjimo). Kreipdamasis asmuo pateikia:
 asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą;
 nustatytos formos prašymą-paraišką ir jos priedus;
 nurodo būtinus duomenis apie save ir bendrai gyvenančius asmenis, veiklos pobūdį, turimą turtą, gaunamas pajamas ir kitą piniginei socialinei paramai gauti būtiną informaciją.

Skaityti daugiau

Aplinkos apsaugos skyrius informuoja

2024 04 11 medziai2024 m. balandžio 11 d., Utenos rajono Savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos lėšomis buvo įsigyti 134 medeliai ir dekoratyviniai krūmai, kurie pasodinti aštuonių Utenos rajono seniūnijų (Utenos, Daugailių, Kuktiškių, Leliūnų, Saldutiškio, Tauragnų, Užpalių ir Vyžuonų) viešosiose erdvėse. Sodinami spygliuočiai (pušys ir tujos) ir lapuočiai (ąžuolai, budlėjos, buksmedžiai, forsitijos, gudobelės, hortenzijos, jazminai, rododendrai, sidabrakrūmiai, šeivamedžiai, šermukšniai, putinai, tulpmedžiai). Medeliai ir dekoratyviniai krūmai įsigyti iš Rokiškio rajono augintojo Juliaus Adamonio.

Pranešimas apie numatomą statinių (jų dalių) projektavimo pradžią ir visuomenės dalyvavimą svarstant statinių (jų dalių) projektinius pasiūlymus

2024 04 11 vizualizacijaVadovaujantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymu ir statybos techniniu reglamentu STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“, statytojas AB „Via Lietuva“ informuoja visuomenę apie numatomą visuomenei svarbių paviršinių nuotekų šalinimo tinklų projektavimą ir gatvės kapitalinį remontą, kuriems Teritorijų planavimo įstatymo 20 straipsnyje nustatytais atvejais neparengtas detalusis planas ir statyba žemės sklypuose kadastro Nr. 8270/7001:151 ir 8270/7001:86 Utenos m. k.v., adresu Užpalių gatvės pabaiga, Utenos m., yra leidžiama.
Statytojas per 3 darbo dienas prie statybos sklypo ribos turi pastatyti stendą su išvardinta informacija, kurį privaloma laikyti ne mažiau 10 darbo dienų nuo šio pranešimo savivaldybės interneto svetainėje www.utena.lt , paskelbimo dienos.

Skaityti daugiau

Utenos rajono savivaldybės administracija ieško naujo komandos nario Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos skyriaus atvejo vadybininko (-ės)

Priimant į Utenos rajono savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos skyriaus atvejo vadybininko (-ės) pareigas, asmeniui pareiginės algos koeficientas bus nustatomas iš atvejo vadybininko pareigybei nustatyto pareiginės algos koeficientų intervalo (0,90 - 1,30).

Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos skyriaus atvejo vadybininko (darbui su psichikos ir (ar) intelekto negalią turinčiais asmenimis) pareigybė finansuojama projekto "Perėjimas nuo institucinės globos prie bendruomenių paslaugų vidurio ir vakarų Lietuvos regione" (toliau - projektas) lėšomis.

Skaityti daugiau

Informacija apie planuojamas pratybas

2024 04 10 pratybosInformuojame, kad 2024 m. balandžio 14 d. Utenos r. Vyžuonų seniūnijos apylinkėse planuojamos vykdyti Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-osios rinktinės 507 pėstininkų kuopos pratybos.
Pratybų metu bus naudojami ginklai ir imitaciniai šaudmenys.
Asmuo kontaktams kpt. Vaidas Pacevičius, Rinktinės 507 pėstininkų kuopos vadas, tel. +370 68 749 167.

 

Caritas kviečia padaryti po 0,5

2024 04 10 CaritasPo 0,5? O gal – 07? Tokia provokacija-kvietimu socialinę kampaniją „Smagiau dalintis“ pradeda Lietuvos Caritas.
Kai skiriame paramą, dažnas susiduriame su problema: kam labiau reikia pagalbos? Nukentėjusiems nuo karo Ukrainoje ar vaikams, kurie kovoja su vėžiu? Beglobiams gyvūnams ar dėl gaisro namus praradusioms šeimoms?
Pasirinkti vieną – nelengva. Todėl Caritas kviečia dalintis. Meile, rūpesčiu, pastoge, maistu. Ir – Gyventojų pajamų mokesčio (GPM) procentais.
1,2 proc. galite skirti ne vienai organizacijai, o išdalinti kelioms. Pavyzdžiui organizacijai X skirti 0,7 proc., o organizacijai Y – 0,5 proc., – tokia pagrindinė kampanijos „Smagiau dalintis“ žinia.
Beje, 0,5 ir 0,7 proc. derinys skiriant 1,2 proc. GPM paramą – vienas rečiausių. Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) duomenimis, taip savo GPM už 2022 m. mokestinį laikotarpį padalijo tik 279 žmonės. Palyginimui, 27 798 žmonės savo GPM padalijo po pusę (0,6 proc.) dviems paramos gavėjams. Trims po 0,4 proc. skyrė 1 081 žmogus.

Skaityti daugiau

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041