This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

The Municipality’s reception desk: +370 389 64041 More information       Anonymous hotline: +370 800 77472 More information

Aukštaitijos seniūnijų sporto žaidynės - 2022

Skatinant sporto visiems plėtrą ir gyventojų fizinį aktyvumą Aukštaitijos rajonų savivaldybėse, Utenoje vyko antrosios Aukštaitijos seniūnijų sporto žaidynės. Tradiciškai Aukštaitijos savivaldybės surengė savo seniūnijų žaidynes ir geriausi seniūnijų sportininkai atstovavo savivaldybes regiono žaidynėse.  Gausias savivaldybių delegacijas atsiuntė Utenos, Anykščių, Molėtų, Kupiškio, Ukmergės, Ignalinos rajonai. Žaidynes organizavo Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ Utenos rajono taryba, Utenos daugiafunkcis sporto centras ir Utenos rajono savivaldybė. Projektą finansavo sporto rėmimo fondas.

Vyrų krepšinio varžybose nugalėjo Molėtų krepšininkai, antri - Anykščių, treti - Utenos atstovai. Moterų grupėje pajėgiausios buvo Utenos, Kupiškio ir Molėtų krepšininkės. Veteranų grupėje nugalėjo Anykščių, antri - Ignalinos, treti - Utenos krepšininkai. Pliažo tinklinio varžybose stipriausi buvo Utenos, antrąją vietą laimėjo Ukmergės, trečią - Molėtų tinklininkai. Parko tinklinio varžybose nugalėjo Ukmergės sportininkės, antroje vietoje - Kupiškio, trečioje - Molėtų tinklininkės. Šaškių varžybose regiono varžybų nugalėtojais tapo Utenos komanda, antri – Kupiškio, treti - Anykščių sportininkai. Šachmatų varžybose nugalėjo Anykščių komanda, antrąją vietą iškovojo Kupiškio, trečiąją – Ignalinos sportininkai. Stalo teniso varžybose atkaklią kovą laimėjo Utenos sportininkai, įveikę Ukmergės komandą, treti - Ignalinos atstovai. Taikliausi smiginio varžybose buvo uteniškiai, įveikę Anykščių (II vieta) ir Ignalinos smiginio meistrus (III vieta).
Komandinėje įskaitoje nugalėjo Utenos rajono savivaldybė (45 taškai), antri - Anykščių (31 taškas), treti - Molėtų rajono savivaldybės sportininkai (28 taškai).
Tikimės, kad 2023 metais respublikos sporto organizacijos visus mėgėjiško sporto atstovus pakvies į seniūnijų žaidynių finalinį etapą.