This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

The Municipality’s reception desk: +370 389 64041 More information       Anonymous hotline: +370 800 77472 More information

Sėkmingi Utena Racing School komandos sportininkų startai

2020 07 29 sportas

Praėjusį savaitgalį Rokiškyje vyko antrasis Lietuvos motokroso čempionato etapas. Utena Racing School komandos sportininkai iškovojo Utenai antrąją vietą komandinėje įskaitoje!
Geriausiai pasirodė jauniausias komandos narys, Aukštakalnio pradinės mokyklos moksleivis Ernestas Liepis #101. Jis užtikrintai laimėjo abu važiavimus ir iškovojo pirmąją vietą!
Puikiai sekėsi ir kitiems uteniškiams: Dominykas Sugintas #41 važiavo abi dienas ir užėmė II ir V vietas, Linas Barauskas #12 – II vieta; Marijus Šapranauskas #55 - VI vieta; Rolandas Ivanovas #111 - VIII vieta; Deividas Veikšra #19 - XII vieta; Eligijus Banelis #43 - VI vieta; Jonas Kublickas #727 - II vieta; Austėja Tamuliūnaitė #16 - II vieta; Neilas Pečatauskas #57 - II vieta; Mantas ir Rytis Kišūnai #150 - II vieta; Nikolaj Andrusov #231 - II vieta; Gustas Kligys #412 - VII vieta.