school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472), el. paštas: pranesk@utena.lt   Daugiau informacijos

Literatūrinės „Atokių stočių" premijos laureatai

Utenos rajono savivaldybė 2019 m. įsteigė literatūrinę „Atokių stočių" premiją, kurios tikslas - įvertinti naujausią poetų kūrybą, publikuotą almanache „Atokios stotys“, ir skatinti kūrėjų, gyvenančių Lietuvos periferijose, visuomeninę-literatūrinę veiklą.
Premija skiriama kasmet už ryškiausią poetų ir literatų publikaciją per pastaruosius vienerius metus išleistame almanache „Atokios stotys“. Laureatams premija įteikiama naujo „Atokių stočių“ almanacho viešame pristatyme Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje.

   IEVA RUDZIANSKAITE 2019 m.   Ieva Rudžianskaitė - už kūrėjų, gyvenančių ir dirbančių Lietuvos periferijose, vienijimą, ženklią visuomeninę – literatūrinę veiklą su jaunaisiais literatais ir ryškiausią poeziją almanache „Atokios stotys“.
   Vysniauskas Tomas 2020 m.   Tomas Vyšniauskas - už geriausią publikaciją almanache „Atokios stotys“, kūrėjų, gyvenančių ir dirbančių periferijoje, vienijimą, visuomeninę ir literatūrinę veiklą bei darbą su jaunaisiais literatais.
   DIANA PAKLONSKAITE  2021 m.  Diana Paklonskaitė - už lietuvių literatūros sklaidą Lietuvoje ir emigracijoje, geriausią publikaciją almanache, kūrėjų, gyvenančių periferijoje, vienijimą, visuomeninę ir literatūrinę veiklą bei darbą su jaunaisiais literatais.
   VIKTORAS GULBINAS 2022 m.  Viktoras Gulbinas - už provincijos literatų vienijimą ir brandžią publikaciją „Atokių stočių“ almanache.
   E 2023 m.  Kristina Poderytė-Bačiulienė - už publikaciją almanache „Atokios stotys“ ir aktyvią literatūrinę veiklą, jaunųjų kūrėjų telkimą bei skatinimą, jų kūrybos populiarinimą.

 

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041