school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472), el. paštas: pranesk@utena.lt   Daugiau informacijos

Registracija į Jaunimo savanoriškos tarnybos programos 2023 m. II pusmečio papildomas vietas !

JST logoSkelbiame registraciją į Jaunimo savanoriškos tarnybos programos 2023 m. II pusmečio papildomas vietas!
Registracija vykdoma nuo 2023 m. rugsėjo 19 d. iki spalio 3 d. 16 val.
Registracija atidaryta Skuodo, Jurbarko, Vilniaus m., Šalčininkų, Trakų, Ukmergės, Anykščių, Zarasų, Utenos, Švenčionių, Kaišiadorių, Klaipėdos r., Marijampolės, Biržų ir Pagėgių savivaldybėse.
REGISTRCIJOS ANKETA ⇒
Primename, jog programos vietų skaičius yra ribotas, o dalyviai į programą yra pakviečiami pagal registracijos datą ir laiką.
REKOMENDUOJAME registracijos anketą pildyti naudojant Internet Explorer, Google Chrome, Firefox naršykles, naudojant Safari interneto naršyklę galite susidurti su techniniais nesklandumais. Daugiau apie programą gali skaityti ČIA. O jei atsakymų neradai, rašyk, skambink JST programos vadovei Vilijai Milčiūtei (Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., +370 658 31634)

Karjeras Tau - Tavo karjerai

2023 RKC plakatasRegioninis karjeros centras „Karjeras“ suteikia galimybę profesinio orientavimo procese pasimatuoti ir išbandyti dominančią profesiją. Tai gali padaryti tiek moksleivis, tiek studentas, tiek kiekvienas, norintis atrasti labiausiai patinkančią sritį.Profesinio orientavimo paslaugas teikia puikūs savo srities profesionalai, kurie atvirai sutinka kiekvieną į RKC užsukantį klientą, individualiai vertina situaciją, pataria ir gelbsti karjeros klystkeliuose.Tai vieta, kur darniai apjungiamos savivaldos, mokyklų, Jaunimo reikalų agentūros ir verslo jėgos, kad žmonės gautų kuo efektyvesnes, plataus profilio profesinio orientavimo paslaugas.
Tai ir dar daugiau dabar galite rasti Karjere! Daugiau informacijos rasite: https://karjerastau.lt/map

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041