school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

Sveikinimas

Marijus KaukenasGili pagarba TĖVUI nuo neatmenamų laikų buvo viena svarbiausių lietuvių tautos dvasinių vertybių. Ji lydėjo tautą amžių sandūrose, istorinių įvykių verpetuose, kasdieniniuose rūpesčiuose. Todėl pirmąjį birželio sekmadienį dar kartą nulenksime galvas prieš Jus, mieli tėčiai, kurių meilė kiekvienam mūsų padovanojo vyturio giesmę, saulėtą rytą, dangaus vaiskumą. Juk Jūs, mielieji, esate ir žydintys pavasariai, ir dosnūs rudenys, ir švytintis sniego baltumas.
Nuoširdžiai sveikinu visas tėčius ir senelius Tėvo dienos proga ir linkiu stiprios sveikatos, tvirtybės, džiaugsmo ir visokeriopos sėkmės. Būkite stiprūs kaip Lietuvos ąžuolai, puoselėkite namų šilumą, o Jūsų dienos lai būna kupinos meilės, artimųjų dėmesio ir dėkingumo.

 

Pagarbiai – Marijus Kaukėnas,
Utenos rajono savivaldybės meras

K. Ladygos gatvėje – du jauni ąžuolai

Informuojame, kad K. Ladygos gatvė pasipuošė dviem jaunais ąžuolais.
Įgyvendinant projektą „Valstybinės reikšmės kelio Nr. 111 Utena–Kaltanėnai–Švenčionys ruožo nuo 0,710 iki 2,134 km kapitalinis remontas, įrengiant takus“, su keletu medžių teko atsisveikinti. Tad iš anksto į projektą buvo įtrauktas punktas dėl naujų medžių sodinimo gatvėje.
Du jauni paprastieji ąžuolai pasodinti ties namu Nr. 22A. UAB „Transporto infrastruktūros statyba“ darbų vadovas Kęstutis Volungevičius informavo, kad ąžuolai atkeliavo iš Klaipėdos, UAB „Megaplantas“. Šios įmonės darbuotojai pasirūpino, kad medžiai būtų pasodinti tinkamai.

Skaityti daugiau

Utenos rajono savivaldybė skelbia konkursą Utenos kultūros centro direktoriaus pareigoms eiti

Direktoriaus pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas – 11,1 - 11,4 baziniais dydžiais, priklausomai nuo vadovaujamo darbo patirties.
Pretendentų atrankos būdas – testas žodžiu (pokalbis).
Direktorius turi atitikti šiuos specialiuosius reikalavimus:

  • turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą ir bakalauro kvalifikacinį laipsnį arba jam lygiavertę aukštojo mokslo kvalifikaciją arba aukštąjį neuniversitetinį išsilavinimą ir profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį arba jam lygiavertę aukštojo mokslo kvalifikaciją, įgytą, baigus humanitarinių mokslų, socialinių mokslų, ugdymo mokslų, menų studijų krypčių grupių studijas;
  • turėti ne mažesnę kaip 2 metų vadovaujamo darbo patirtį kultūros srityje arba verslo ir viešosios vadybos mokslų, teisės studijų krypčių grupių studijas ir ne mažesnę kaip 2 metų vadovaujamo darbo patirtį kultūros srityje veikiančiai įmonei, įstaigai ar organizacijai ir (ar) jų padaliniams;

Skaityti daugiau

Kvietimas NVO teikti kandidatus į narkotikų kontrolės komisiją

Skelbiama nevyriausybinių organizacijų atstovo atranka į Utenos rajono savivaldybės narkotikų kontrolės komisiją. Utenos rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) administracija skelbia nevyriausybinių organizacijų, galinčių atlikti narkotikų kontrolę, organizuoti gydymą, reabilitaciją, vykdyti narkomanijos prevenciją bendruomenėje, atstovų atranką į Utenos rajono savivaldybės narkotikų kontrolės komisiją (toliau – Komisija).
Nevyriausybinė organizacija pasiūlymą raštu Savivaldybės administracijai turi pateikti iki 2023 m. birželio 9 d. 17 val.
Viena nevyriausybinė organizacija gali siūlyti vieną atstovą. Pasiūlyme turi būti nurodoma siūlomo asmens vardas, pavardė, kontaktai (telefono numeris, elektroninio pašto adresas) pareigos organizacijoje. Pasiūlymas turi būti užpildytas lietuvių kalba, kompiuteriu ir pasirašytas nevyriausybinės organizacijos vadovo arba jo įgalioto asmens, nurodant vardą, pavardę bei pareigas.

Skaityti daugiau

Informacija

2023 m. birželio 7 d. Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos Ketvirtosios nekilnojamojo Kultūros paveldo vertinimo tarybos nuotoliniame posėdyje numatoma svarstyti:
Rukšėnų piliakalnio (u. k. 16151), Utenos rajono sav., Tauragnų sen., Rukšėnų k., nekilnojamojo kultūros paveldo vertinimo tarybos akto projektas dėl apskaitos duomenų patikslinimo.
Statusas: Piliakalnis pripažintas valstybės saugomu.
Akto parengimo pagrindas: 1) Kultūros paveldo objektui nėra parengtas ir patvirtintas Aktas; 2) apskaitos dokumentacijos parengimas įtrauktas į Kultūros paveldo centro 2022 m. Kultūros vertybių apskaitos dokumentų projektų rengimo planą, patvirtintą Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos (toliau – Departamentas) direktoriaus 2022 m. sausio 18 d. įsakymu Nr. Į-15 „Dėl Kultūros paveldo centro 2022 m. kultūros vertybių apskaitos dokumentų projektų rengimo plano“.

Skaityti daugiau

Pratybos „Gyventojų evakavimas dėl valstybės lygio ekstremaliosios situacijos“

Gegužės 30 d. Zarasų rajono savivaldybėje įvyko civilinės saugos stalo pratybos „Gyventojų evakavimas dėl valstybės lygio ekstremaliosios situacijos“. Pratybose dalyvavo Panevėžio ir Utenos apskričių dvylikos savivaldybių vadovai ir specialistai, atsakingi už civilinę saugą. Utenos rajono savivaldybei pratybose atstovavo Viešosios tvarkos skyriaus vedėja Jovita Strazdienė ir vyr. specialistė Zita Jasiunavičienė.
Pratybas pradėjo Zarasų rajono savivaldybės merė Nijolė Guobienė, pasveikinusi gausiai susirinkusius pratybų dalyvius.

Skaityti daugiau

Sveikinimas

Marijus KaukenasBirželio 1-oji žymi dvi svarbias datas – Tarptautinę vaikų gynimo dieną ir vasaros pradžią. Šios dvi ypatingos datos sutampa ne be reikalo. Juk vaikystė – tai nuotykiai, įspūdžiai, netikėti atradimai, žygiai, juokas ir kūlvirsčiai žydinčioje senelių pievoje. Visa tai dovanoja vasara. O niekas taip nedžiugina, kaip džiaugsmu spindintys vaikų veidai, skambus jų juokas ir žingeidumo kupinos akys.
Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga sveikindamas visus Utenos rajono vaikus ir jų tėvelius, linkiu, kad vasaros dovanojami džiaugsmai nesibaigtų niekada, kad vaikystė būtų meilės ir gerumo, svajonių ir spalvingų įspūdžių kupinas gyvenimo laikotarpis. Tegu jus, mieli vaikai, ieškojimų ir atradimų kelyje lydi mylintys artimieji, tikri draugai, rūpestingi mokytojai ir žinojimas, kad pasaulis, kuriame gyvenate, yra nepaprastas, pilnas šviesos ir gėrio.

Pagarbiai,
Marijus Kaukėnas,
Utenos rajono savivaldybės meras

 

Kelių su žvyro danga kokybė – meteorologinių sąlygų įkaitė

2023 06 01 keliasUtenos rajono savivaldybės administracija ir rajono seniūnijos sulaukia nemažai gyventojų klausimų dėl žvyrkelių greideriavimo.
Kviesdami gyventojus apsišarvuoti kantrybe, informuojame, kad šis darbas ne visada priklauso nuo žmonių norų ir siekių. Kokybiškai kelio dangai suformuoti yra labai svarbios tinkamos oro sąlygos ir kelio dangos drėgmė.
Šiuo metu, kai Utenos rajone, o ir visoje Lietuvoje, įsivyrauja sausra, greideriavimui oro sąlygos kaip tik yra nepalankios. Pasak specialistų, žvyrkelių greideriavimą per sausrą galima prilyginti pinigų išmetimui į balą: drėgmės trūkumas neleidžia „surišti“ žvyro, tad kelio dangos kokybė po greideriavimo nė kiek nepagerėja.

Skaityti daugiau

Skelbiama nevyriausybinių organizacijų atstovų atranka į Utenos rajono savivaldybės šeimos komisiją

Utenos rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) administracija skelbia nevyriausybinių organizacijų, dirbančių su šeimomis, atstovų atranką į Utenos rajono savivaldybės šeimos komisiją (toliau – Komisija).
Nevyriausybinė organizacija pasiūlymą raštu Savivaldybės administracijai turi pateikti iki 2023 m. birželio 9 d. 17 val.
Viena nevyriausybinė organizacija gali siūlyti vieną atstovą. Pasiūlyme turi būti nurodoma siūlomo asmens vardas, pavardė, kontaktai (telefono numeris, elektroninio pašto adresas) pareigos organizacijoje. Pasiūlymas turi būti užpildytas lietuvių kalba, kompiuteriu ir pasirašytas nevyriausybinės organizacijos vadovo arba jo įgalioto asmens, nurodant vardą, pavardę bei pareigas.

Skaityti daugiau

KVIETIMAS

Utenos miesto vietos veiklos grupė 2023 m. birželio 6–7 d. Utenos miesto VVG narius, miesto bendruomenės narius, nevyriausybinių, bendruomeninių, verslo ir kitų organizacijų atstovus kviečia į viešas diskusijas dėl 2023–2029 m. vietos plėtros strategijos projekto pristatymo ir aptarimo.
Diskusijos vyks Utenos švietimo centro patalpose adresu: Maironio g. 12, Utena. Pradžia – 16 val.
Norinčius dalyvauti prašome registruotis
https://docs.google.com/forms/d/1wa1AI9VqXVJSHDze9o-a6jLmSBdYqPJgho5e4MhfRYg/edit?hl=lt
Informaciją apie vietos plėtros strategijos priemones ir veiklas rasite
https://www.utenosmiestobendruomene.lt/utenos-miesto-vvg-naujienos/

 

Kviečiame susipažinti su 2023 m. Dalyvaujamojo biudžeto dalyvių pateiktais projektų idėjų pasiūlymais

Dalyvauk logo

Kviečiame susipažinti su 2023 m. Dalyvaujamojo biudžeto dalyvių pateiktais projektų idėjų pasiūlymais. Viešai atrankai pasiūlyta 11 idėjų pasiūlymų. Viešasis balsavimas prasidės birželio 14 d. Balsavimas vyks elektroniniu būdu ir seniūnijų administraciniuose padaliniuose, užpildant balsavimo kortelę per 14 kalendorinių dienų (imtinai) nuo balsavimo paskelbimo. Balsuoti galės visi Utenos rajono gyventojai, ne jaunesni nei 18 metų. Balsuojantis asmuo turės duoti sutikimą tvarkyti asmens duomenis. Šie duomenys nebus viešai skelbiami ir naudojami balsuojančiam asmeniui identifikuoti, patikrinti jo deklaruotą gyvenamąją vietą ir balsavimų skaičių. Vienas gyventojas turi teisę balsuoti ne daugiau kaip už 2 projektų idėjas, atiduodamas vieną balsą mažos vertės projektų idėjų kategorijose ir vieną balsą didelės vertės projektų kategorijoje. Balsavus kelis kartus elektroniniu būdu, galioja paskutinis balsavimas. Balsavus ir elektroniniu balsu, ir užpildžius balsavimo kortelę, galioja elektroninis balas. Kviečiame Utenos rajono gyventojus būti aktyviais ir balsuoti už patinkančią idėją, taip prisidedant prie viešosios erdvės urbanizavimo savo gyvenamojoje vietoje. Daugiausiai gyventojų balsų surinkę projektai (1 mažos apimties ir 1 didelės apimties) bus įgyvendinami Utenos rajono savivaldybės administracijos.

       DIDELĖS APIMTIES PROJEKTŲ IDĖJOS        
               
      MAŽOS APIMTIES PROJEKTŲ IDĖJOS
       

 

 Dalyvaujamojo biudžeto etapai:

Idėjų teikimas

2023.03.31 - 2023.05.02

Administracinis atitikties vertinimas

2023.05.03 - 2023.05.16

Projektų idėjų pasiūlymų atranka

2023.05.17-2023.05.30

Vieša atranka

2023.05.31 - 2023.06.13

Balsavimas

2023.06.14 - 2023.06.27

Rezultatų apibendrinimas

2023.06.28 - 2023-07.12

Rezultatų paskelbimas

 2023.07.13 - 2023.07.17

Projektų įgyvendinimas

 nuo 2023.07.18

Projektų idėjų pasiūlymų teikimą reglamentuoja tvarkos aprašas, patvirtintas 2022 m. spalio 27 d. Utenos rajono savivaldybės tarybos sprendimu Nr. TS-227 „Dėl Utenos rajono savivaldybės dalyvaujamojo biudžeto priemonės įgyvendinimo tvarkos aprašo patvirtinimo“

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041