Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472), el. paštas: pranesk@utena.lt   Daugiau informacijos

• Utenos rajono savivaldybė

Utenos rajono savivaldybė

• Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos.

Daugiau

„Aukštaičių žaidynės – 2023“

Utenoje vyko trečiosios Aukštaičių žaidynės, kuriose dalyvavo savivaldybių komandos iš Utenos, Panevėžio ir Vilniaus apskričių. Žaidynių tikslas - skatinti gyventojų fizinį aktyvumą regione. 2023 metų žaidynės skirtos Aukštaitijos metams. Žaidynių dalyvius pasveikino Utenos daugiafunkcio sporto centro direktorius Mindaugas Kildišius ir Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ prezidentas Algimantas Vasiliauskas. Varžybų prizininkus apdovanojo ir Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorius Paulius Čyvas.

Moterų krepšinio varžybose nugalėjo Utenos rajono savivaldybės merginos, antros – Kupiškio, trečios - Anykščių sportininkės. Vyrų krepšinio rungtyje nugalėtojais tapo Anykščių, antri Utenos ir treti Molėtų rajono krepšininkai. Tarp veteranų pajėgesni buvo Utenos veteranai, aplenkę ignaliniečius.
Tinklinio varžybose vyrų grupėje nugalėjo Pasvalio tinklininkai, antri - Ukmergės, treti  - Visagino savivaldybės atstovai. Moterų tinklinio varžybose pirmąją vietą iškovojo Ukmergės tinklininkės, antros buvo Kupiškio ir trečios Visagino sportininkės.
Šaškių varžybose pajėgiausi buvo Kupiškio atstovai, antri Anykščių ir treti Pasvalio savivaldybės atstovai.
Šachmatų varžybose nugalėjo Ukmergės šachmatininkai, antri - Pasvalio, treti - Utenos savivaldybės atstovai. Stalo teniso varžybose pajėgiausi buvo uteniškiai, antrąją vietą užėmė visaginiečiai, trečią - Ukmergės savivaldybės atstovai.
Taikliausi smiginio varžybose buvo uteniškiai, antri - Visagino, trečioje vietoje - Ignalinos savivaldybės atstovai.
Bendrakomandinėje įskaitoje Aukštaičių žaidynes laimėjo Utenos rajono savivaldybės sportininkai, antri - Ukmergės, trečioje vietoje - Kupiškio savivaldybės sportininkai.
Žaidynių organizatoriai: Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ Utenos rajono taryba, Utenos daugiafunkcis sporto centras ir Utenos rajono savivaldybė.
Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.

Aplinkos apsaugateritoriju planavimasstatiniaiciviline sauga mobilizacija  kvietimai paraiskoms socialine aps

sveikatossvietimasjaunimovaiko gerove tarpinssveikatoskontroles ekonomika investicijos