school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472), el. paštas: pranesk@utena.lt   Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

     

Dieną be automobilio – ekskursija, nemokamas važiavimas viešuoju transporto, o išvakarėse – dviračių žygis

2023 09 22 diena be automobilioKasmet rugsėjo 22-ąją minime Dieną be automobilio. Svarbios dienos išvakarėse Utenos rajono savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos skyrius pakvietė uteniškius į kasmetinį dviračių žygį. Šįkart žygio dalyviai, kurių į Utenio aikštę susirinko beveik 70, vyko iki Pačkėnų, kur aplankė Raganų muziejų. Kaip visada, dviratininkams nulėkti iki muziejaus ir grįžti atgal padėjo Utenos policijos pareigūnai. Iš viso žygio dalyviai numynė 12 km.
Dviratininkus į žygį išlydėjo Utenos rajono savivaldybės meras Marijus Kaukėnas. Meras žygio dalyviams palinkėjo ištvermės, sėkmingo ir saugaus važiavimo, o organizatoriams – VšĮ Taip kitaip direktoriui Tomui Karkliniui ir Utenos rajono savivaldybės tarybos nariui Vitalijui Šeršniovui, dėkodamas už jau ne pirmus metus rengiamus dviračių žygius, įteikė dovanų.

Šiandien, rugsėjo 22 d., uteniškių ir miesto svečių laukia ne vieną įdomu atrakcija: 16 val. VšĮ „Utenos turizmo informacijos centras“ organizuoja ekskursiją „Sukim galvas, ne ratus“ (ekskursijos metu bus susipažįstama su Utenos miestu kartu su gidu). Taip pat šiandien UAB ,,Utenos autobusų parkas“ aptarnaujamais maršrutais veža keleivius neokamai. Tad pasinaudokite proga ir palikit automobilius namuose ir keliaukite nemokamai viešuoju transportu.

Aplinkos apsaugateritoriju planavimasstatiniaiciviline sauga mobilizacija  kvietimai paraiskoms socialine aps 

sveikatossvietimasjaunimovaiko gerove tarpinssveikatoskontroles ekonomika investicijos

DAUGIAU VEIKLOS SRIČIŲ

viesoji tvarkapirkimaikalbaTurto valdymasteisine pagalbatarptautiniai kulturapaveldasGarbes pilieciaizeldynaiKaimo pletra NVOtrisale tarybaUtenos rajono seniūnijoskontaktaipaieska

 

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041