school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472), el. paštas: pranesk@utena.lt   Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

     

Medicinos darbuotojus pasiekė prizai

2024 03 01 medicina30 gydymo įstaigų darbuotojų – medikų ir kito personalo – sulaukė bendros ligonių kasų – Panevėžio teritorinės ir Valstybinės – padėkos ir prizų už sėkmingą dalyvavimą viktorinoje „Svarbu žinoti“. Prizai jau pasiekė visus 10 viktorinos nugalėtojų ir 20 paskatinamųjų prizų laimėtojų. Jais džiaugiasi Panevėžio miesto ir rajono, Ignalinos, Rokiškio, Kupiškio, Zarasų, Utenos rajonų ir Visagino medicinos darbuotojai, pasitikrinę žinias skelbtoje viktorinoje ir teisingiausiai atsakę į klausimus. Vieni apdovanojimus atsiėmė atvykę į ligonių kasą, kitiems jie įteikti darbovietėse. Už norą įgyti papildomų žinių ir gerus rezultatus kai kuriuos laimėtojus sveikino ir gydymo įstaigų vadovai.

Dauguma laimėtojų džiaugėsi įvertinimu ir tuo, kad pirmą kartą jiems buvo pasiūlyta informacija kitu formatu, dalį kurios galės panaudoti informuodami pacientus, bendradarbiaudami su ligonių kasomis.

Rokiškio psichiatrijos ligoninės socialinė darbuotoja Jolita Sidabrienė tvirtino, kad jai, kaip socialinei darbuotojai, dirbant labai daug klausimų kyla, o ką, anot jos, kalbėti apie paprastą žmogų. Ir kaip gerai, kai žinai, ką pacientui atsakyti. Ši viktorina, anot moters, labai praplėtė jos žinias. Klausimai buvo ir įvairūs, ir tokie, kad tikrai buvo ką veikti ieškant teisingų atsakymų.

Ignalinos rajono poliklinikos gydytoja psichiatrė Lina Vasiljevienė patikino: nors klausimai buvo sunkūs, lengvesnių tikrai nesinorėtų. Juk kai lengva, neįdomu.

Pasak Panevėžio fizinės medicinos ir reabilitacijos centras fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojos Lauros Sabienės, nors reabilitacija – siaura sritis ir klausimų iš jos viktorinoje nebuvo daug, visai smagu praplėsti akiratį vien tam, kad ir pats neklystum, ir pacientų neklaidintum. Nes pacientai gydytojų klausia ne tik apie reabilitaciją.

„Iš mano darbo sferos daug klausimų buvo. Dažnai tenka priminti gydytojams apie teisės aktų pakeitimus ir su ligonių kasa įvairiais klausimais tenka bendrauti, tad ir teisingai atsakyti buvo lengviau“, – džiaugėsi viena iš absoliučių viktorinos nugalėtojų, Rokiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centro bendrosios praktikos slaugytoja-direktorės padėjėja Lina Makrickienė

Panevėžio teritorinės ligonių kasos direktoriaus pavaduotoja, laikinai vykdanti direktoriaus funkcijas, Alma Čiplienė ir vyriausiasis patarėjas Jonas Narbutas sveikina visus viktorinos laimėtojus!

 

Panevėžio teritorinė ligonių kasa
Ligonių kasos kviečia:
• Skaityti svarbiausias naujienas Facebook: https://goo.gl/ML8SqJ
• Sekti mūsų įstaigos veiklą LinkedIn: https://tinyurl.com/2sxfh66j
• Pamatyti naujausias nuotraukas Instagram: https://goo.gl/tXvpXr
• Žiūrėti vaizdo įrašus Youtube: https://goo.gl/BPBep2
• Sekti išskirtinius infografikus Flickr: https://goo.gl/bGtZg2
• Rūpimus klausimus pateikti Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba +370 5 232 2222.

Aplinkos apsaugateritoriju planavimasstatiniaiciviline sauga mobilizacija  kvietimai paraiskoms socialine aps 

sveikatossvietimasjaunimovaiko gerove tarpinssveikatoskontroles ekonomika investicijos

DAUGIAU VEIKLOS SRIČIŲ

viesoji tvarkapirkimaikalbaTurto valdymasteisine pagalbatarptautiniai kulturapaveldasGarbes pilieciaizeldynaiKaimo pletra NVOtrisale tarybaUtenos rajono seniūnijoskontaktaipaieska

 

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041