school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472), el. paštas: pranesk@utena.lt   Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

  • Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

    Daugiau

Utenoje vyksta želdinių inventorizacija

2024 04 22 zeldynaiSiekiant įvertinti Utenos miesto ir miestelių želdynų ir želdinių būklę, surinkti duomenis apie želdinius, nuo šių metų balandžio mėnesio iki spalio mėnesio inventorizuojami ir vertinami želdiniai Utenos miesto gatvėse, Utenio aikštėje, Vyžuonaičio parke, o taip pat Kuktiškių parke ir Vaikutėnų parkuose. Inventorizavimo darbus atlieka želdynų ir želdinių ekspertė Lina Straigytė. 2023 metais buvo inventorizuoti Utenos miesto Dauniškio, Vyžuonos, Krašuonos parkų ir Utenos miesto sodo želdiniai.
Inventorizacijos tikslas – įvertinti želdynų ir želdinių kiekybinę ir kokybinę būklę, numatyti jų apsaugos, naudojimo ir atkūrimo priemones, sudaryti sąlygas šiuos duomenis naudoti planuojant ir projektuojant želdynus, želdinių apsaugą, priežiūrą ir tvarkymą.
Atliekant inventorizaciją vadovaujamasi Lietuvos Respublikos Želdynų įstatymu, Želdynų ir želdinių inventorizavimo ir apskaitos taisyklėmis.

Aplinkos apsaugateritoriju planavimasstatiniaiciviline sauga mobilizacija  kvietimai paraiskoms socialine aps 

sveikatossvietimasjaunimovaiko gerove tarpinssveikatoskontroles ekonomika investicijos

DAUGIAU VEIKLOS SRIČIŲ

viesoji tvarkapirkimaikalbaTurto valdymasteisine pagalbatarptautiniai kulturapaveldasGarbes pilieciaizeldynaiKaimo pletra NVOtrisale tarybaUtenos rajono seniūnijoskontaktaipaieska

 

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041